CENTRALNY REJESTR GABINETÓW TRYCHOLOGICZNYCH

885 912 912

CENTRALNY REJESTR 

GABINETÓW TRYCHOLOGICZNYCH

RODO dla gabinetów

O nas

 

Firma CRGT.PL powstała w wyniku nawiązania współpracy specjalistów w dziedzinie trychologii i informatyki. Połączenie tych różnych kompetencji i wysokich kwalifikacji naszego zespołu zaowocowała zaawansowaną witryną internetową stworzoną dla Centralnego Rejestru Gabinetów Trychologicznych.

 

CRGT.PL to pierwsza baza gabinetów trychologicznych, która zawiera potwierdzone informacje O POZIOMIE ZAAWANSOWANIA W DZIEDZINIE TRYCHOLOGII, potwierdzone przez ich właścicieli. Powstała w celu ujednolicenia bazy danych odnoszących się do zawodu trychologa, wykonywanego przez osoby posiadające kwalifikacje, nadające im prawo do jego wykonywania.

 

CRGT.PL jest nowoczesnym portalem internetowym o tematyce trychologii, pomaga znaleźć gabinet trychologiczny i zarejestrować wizytę online. Chcemy, aby pacjenci znajdowali idealnego trychologa i umawiali się na spotkanie w najprostszy sposób.

 

Naszym celem było także stworzenie miejsca przekazywania fachowych informacji oraz porad z zakresu trychologii tak, aby na dynamicznie rozwijającym się rynku internetowym z powodzeniem i zadowoleniem naszych użytkowników spełniać oczekiwania obecnych i przyszłych czytelników.

 

Dzięki naszemu zintegrowanemu rozwiązaniu trycholodzy mogą nie tylko poprawić swoją obecność w Internecie, ale także poświęcić swój czas temu, co naprawdę ważne: ich pacjentom.

 

Pragniemy w dobie rozwoju technologii komunikacyjnej oferować swoje usługi na najwyższym poziomie tak, aby w oczach obecnych jak i przyszłych użytkowników oraz partnerów biznesowych być liderem na rynku trychologicznym.

 

Największym kapitałem dla nas są ludzie, dlatego zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu z nami, jesteśmy otwarci na nowe pomysły, chętnie opublikujemy ciekawe artykuły.

 

 

Z wyrazami szacunku

CRGT.PL

 

 

 

 

REZERWUJ WIZYTĘ

Kontakt:
Wiadomość
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

885 912 912

 

 

 

 

KONTAKT CAŁODOBOWY:

mail: crgt@onet.eu

 

 

WYSYŁKA CERTYFIKATÓW:

środa w godz. 8.00 - 16.00

 

 

OBSŁUGA GABINETÓW W TERENIE:

poniedziałek w godz. 8.00 - 16.00

piątek w godz. 8.00 - 16.00

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
oraz
WSPARCIE TECHNICZNE

 

664 606 990

ADRES SIEDZIBY GŁÓWNEJ:

CENTRALNY REJESTR GABINETÓW TRYCHOLOGICZNYCH

  ul. Armii Krajowej 16 lok. 2 

  88-100 Inowrocław

 

 

 

 

© CRGT 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Ochrona prywatności

Polityka cookies